W dniu 6 maja o godz. 11:00 odbyło się VIII Webinarium techniczne.
- Herbert Leopold Gabryś (Krajowa Izba Gospodarcza) - Elektroenergetyka w Polsce…z wyzwań i wyników za I kwartał 2021.
- Kazimierz Oziemblewski (OZW SEP) - Kierunki rozwoju polskiej elektroenergetyki - plany i zamierzenia.
- Jerzy Hickiewicz, Piotr Rataj (Pracownia Historyczna SEP) - "Wojna prądów" na przełomie XIX i XX wieku, w 130 rocznicę przesyłu energii elektrycznej z Laufen do Frankfurtu nad Menem.
W dniu 4 marca o godz. 11:00 odbyło się VII Webinarium techniczne.
- Dr inż. Artur Kozłowski prof. Instytutu (Sieć Badawcza Łukasiewicz-Instytut Technik Innowacyjnych EMAG) - Prace badawcze i rozwojowe Instytutu. Zagadnienie cyberbezpieczeństwa.
- Dr hab. inż. Dariusz Świsulski prof. Politechniki Gdańskiej i dr hab. inż. Marcin Wesołowski (Politechnika Warszawska) - Historia polskich stowarzyszeń elektrotechnicznych w rocznicę 60-lecia Polskiego Towarzystwa Elektrotechniki.
W dniu 14 stycznia o godz. 11:00 odbyło się VI Webinarium techniczne.
- Prof. dr hab. inż. Tadeusz Glinka (Politechnika Śląska, Sieć Łukasiewicz Instytut Napędów i Maszyn Elektrycznych KOMEL) - Maszyny elektryczne wzbudzane magnesami trwałymi i ich wykorzystanie w pojazdach elektrycznych.
- Dr inż. Andrzej Hachoł prof. Politechniki Wrocławskiej - Prof. Jerzy Ignacy Skowroński patron roku 2021 Stowarzyszenia Elektryków Polskich. Materiały dodatkowe - pojazdy Materiały dodatkowe - magnesy
W dniu 18 listopada o godz. 11:00 odbyło się V Webinarium techniczne.
- Dr inż. Jacek Nowicki (Stowarzyszenie Elektryków Polskich) - Białoruska Elektrownia Jądrowa w Ostrowcu na bazie bloków energetycznych z reaktorami WWER-1200.
- Dr inż. Zbigniew Motyka (Główny Instytut Górnictwa) - Wykorzystanie czystej energii pozyskiwanej z infrastruktury fotowoltaicznych drogowych ekranów akustycznych.
- Dr Przemysław Sadłowski (PH SEP w Opolu) - Powstanie Wydziału Elektrycznego Politechniki Warszawskiej.
W dniu 15 października o godz. 11:00 odbyło się IV Webinarium techniczne pt. „Nowoczesne technologie w elektrotechnice”.
- Mgr inż. Bolesław Knapik (Tramwaje Śląskie S.A.) - Nowoczesne technologie w transporcie tramwajowym w aglomeracji śląskiej.
- Prof. dr hab. inż. Mieczysław Hering (Politechnika Warszawska), Dr hab. inż. Albert Smalcerz prof. Politechniki Śląskiej - Lewitacja magnetyczna.
- Dr hab. inż. Jerzy Hickiewicz prof. Politechniki Opolskiej - Elektrownia miejska w Stanisławowie.
W dniu 8 września o godz. 11:00 odbyło się III Webinarium techniczne pt. „Nowoczesne technologie w elektrotechnice”.
- Mgr inż. Piotr Uszok z firmy Eko-Bryza sp. z o.o - Inteligentne osiedle w północnej części Katowic.
- Mgr inż. Krzysztof Borkiewicz reprezentujący OZW SEP - Innowacyjne, przeciwwybuchowe zabezpieczenie transformatora.
W dniu 30 czerwca o godz. 11:00 odbyło się II Webinarium techniczne pt. „Nowoczesne technologie w elektrotechnice”.
- Mgr inż. Adama Kuli z firmy KAMSOFT - Instalacja fotowoltaiczna w inteligentnym budynku.
- Mgr inż. Krzysztofa Borkiewicza reprezentującego OZW SEP - Wybrane zagrożenia elektromagnetyczne w środowisku pracy.
- Dr inż. Tomasza Stenzla i dr hab. inż. Alberta Smalcerza z Politechniki Śląskiej (Katedra Informatyki Przemysłowej) - Wytwarzanie przyłbic ochronnych metodą druku 3D.
- Omówienie numeru 2-3 Śląskich Wiadomości Elektrycznych przez Prof. Jerzego Barglika i Panią Klaudię Piekarską
W dniu 9 czerwca o godz. 11:00 odbyło się I Webinarium techniczne pt. „Zagrożenia elektromagnetyczne i elektrostatyczne w środowisku pracy”.
- Dr inż. Szymon Ptak (Szkoła Główna Służby Pożarniczej) - Wybrane zagrożenia elektromagnetyczne w środowisku pracy.
- Dr inż. Przemysław Kędzierski (Główny Instytut Górnictwa, Polski Komitet Elektrostatyki SEP) - Ochrona przyrządów elektronicznych przed elektrycznością statyczną.
- Dr inż. Szymon Ptak (Szkoła Główna Służby Pożarniczej, Centralny Instytut Ochrony Pracy)i dr inż. Piotr Ostrowski (Centralny Instytut Ochrony Pracy) - Elektryczność statyczna jako źródło zagrożenia w środowisku pracy.